O AZ Shop Pacov

O nás:

AZ Shop Pacov je kamenný obchod, který najdete v Pacově, Myslíkova 74 (okres Pelhřimov) kousek nad náměstím.

Majitelka obchodu paní Zdeňka Kolářová se snaží vlídným přístupem zpříjemnit chvilku nakupování svým zákazníkům. Má ráda děti jakéhokoli věku. I proto se zaměřuje na prodej zejména kvalitních dřevěných hraček. Stále se snaží nalézat nové a nové druhy, aby byly něčím zajímavé nejen pro děti, ale třeba i pro jejich rodiče. Sama vždy hračky vyzkouší, snaží se najít více možností jejich využití – proto v nabízeném sortimentu naleznete spíše typy kreativních a vzdělávacích hraček.

Co se týče nabízeného sortimentu kojeneckých či dětských oděvů, jedná se o kvalitní zboží za velmi přijatelné ceny. V rámci prodeje dámského a pánského oblečení se specializuje na výrobky původem z Itálie a Turecka, kdy jde zejména o příjemný materiál, nové módní střihy, a samozřejmě velkou roli hraje také cena. Doplňkovým zbožím jsou kabelky, moderní, sezónní novinky, maximálně dva kusy, avšak pozor… – stejný druh, ale v jiné barvě. Každý kus je originál. Jejím obchodním krédem je: „Kvalitní zboží za příznivé a dostupné ceny pro všechny.“ To se týká i šperků (prodej z kvalitní chirurgické oceli, či bižuterie).

Osobně si zboží jezdí vybírat, případně jej objednává. Pro vybraný sortiment si dojede sama, a díky tomu jej může svým zákazníkům nabídnout za skvělé ceny.

Nevíte-li si rady s dárkem k narozeninám, svátku, či jiné příležitosti, stačí se zastavit v kamenné prodejně, nebo se podívat do e-shopu. Určitě si vyberete. Pokud budete chtít, dárek Vám i slavnostně zabalíme.

Přijďte se za námi podívat nejen do kamenného obchodu, budeme rádi i za zákazníky, kteří nakoupí přes náš e-shop.

A proč je internetový obchod AZ Shop Pacov umístěna na tajemné adrese www.azaj.cz? Majitelka obchodu se domluvila společně se svým spolupodílníkem na tom, že jej předají jako poselství svým dětem. Proto vznikla tato neobvyklá zkratka – složení prvních počátečních písmen jmen a příjmení budoucích dědiců.

Naše kamenná prodejna:

 

Komentáře jsou uzavřeny.